O firmie

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa.

Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia procesów produkcji oraz logistycznych, kontroli, naprawy i podmontażu części, podzespołów oraz komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD. Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby firm poszukujących rozwiązań pozwalających natychmiast reagować na sezonowe wzrosty produkcji, jak również fluktuację zamówień Klientów.
Pracownicy Automotive Assembly Systems są młodymi ludźmi zaangażowanymi w swoja pracę i profesjonalnie podchodzącymi do swoich obowiązków. Pozwala to nam na szybkie i skuteczne realizowanie Państwa zleceń oraz dopasowanie się do potrzeb Klienta. Inspektorów i Inżynierów zatrudnionych do konkretnych zleceń wyróżnia myślenie nastawione na jakość.
Współpracujemy z ponad 420 producentami komponentów z całego świata i zajmujemy się przygotowaniem pełnej dokumentacji z przeprowadzonych zleceń (raporty dzienne, raporty końcowe, instrukcje robocze, plany kontroli i badań). Zawsze tam gdzie pojawia się problem reagujemy w 60 minut
Współpraca z nami gwarantuje Twojej organizacji:

- znaczne zmniejszenie kosztów personalnych,
- możliwość natychmiastowej reakcji na zwiększenie jak i zmniejszenie zapotrzebowania na pracowników,
- zapewnienie zmotywowanego personelu o ściśle określonych kwalifikacjach,
- odciążenie w zakresie procesów rekrutacyjnych oraz obsługi kadrowo-płacowej,
- właściwą i terminową realizację powierzonych zleceń.
Świadcząc nasze usługi bierzemy odpowiedzialność za proces jak i wynik końcowy naszej pracy. Wykonujemy zlecenia na każdym etapie produkcji począwszy od pobrania materiału wejściowego z magazynu poprzez wszystkie operacje technologiczne, transportowe, kontrolne i magazynowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
- od 2006 w biznesie
- ponad 900 wykwalifikowanych pracowników
- stały rozwój oferowanych usług i rozwiązań
- doświadczona kadra menedżerska

 

                                                                                                                                                                     Member of Exact Systems® Group

 

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net